TUĞRA GRUP YAPI
Banyo ve Mutfak Tadilatı
Banyo içinde ışıltı oluşturan, renk, dokusu ve görselliği ile banyoya hayat veren banyo seramiği tadilat ve banyo yenileme işlemlerini doğrudan belirler.Seçtiğiniz banyo seramiğini duvara doğru bir yöntemle yapıştırmalı, uzun yıllar duvar yüzeyinde kalmasını sağlamalısınız. Aksi takdirde seramiklerin bir kısmı dökülecek ve banyo içinde çok kötü bir görsel oluşturacaktır. Konusunda uzman ekibimiz sizlere kaliteli ürünler sunarak yatırım yaparak oluşturduğunuz tasarımların uzun yıllar hizmet etmesini sağlamaktadır.

Seramikler banyoya asaletini kazandıran, görsel olarak banyonun kusursuz bir tasarıma sahip olmasını sağlayan ve ışığın yardımı ile ışıl ışıl bir banyo oluşmasını sağlayan temel dekorasyon unsurlarıdır. Banyo seramikleri kalite olarak sınıf sınıf olduğundan kullanacağınız seramik türüne ve desenine göre fiyat değişkenlik gösterir. Banyo tadilatında maliyeti etkileyen önemli bir unsurdur.

Banyonuzun da evinizin diğer odaları gibi görkemli ve ihtişamın sembolü olmasını istiyorsanız banyo tasarımını ihtişamlı bir görsel üzerinde yapmalısınız. Banyo tadilatına başlamadan önce ekibimiz ölçü alımından sonra çalışma projelendirilir. Bilgisayar destekli çalışmalarımızı uzman mimar personelimiz müşterilerimizin hayallerini gerçeğe yakın bir tasarımla banyo tadilatı veya banyo dekorasyon işlerinde sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Banyo dekorasyonu; emek ve zaman isteyen bir süreç olduğu için tüm püf noktalarını bilmek gereklidir. Bir banyonun her açıdan kusursuz olması için en küçük detayına kadar seçimlerin eksiksiz ve doğru yapılmış olması, uygulamasının doğru yöntemler ile yapılmış olması şarttır. Banyo dekorasyonlarında seçilecek renklerde çok önemlidir. Banyo dekorasyonu ile ilgili olarak dekorasyon püf noktalarını bilmeli ve banyonuzu bu püf noktalarını baz alarak dekore etmelisiniz. Klozet yerleşimi, banyo dolabının yeri ve ölçüleri, zemin fayansı için renk seçimleri, banyo aksesuarları çin ideal tercihler neler gibi püf noktaları size kusursuz bir banyo dekorasyonunun kapılarını açacaktır. Banyonuz için fikir edinmek, farklı ve modern banyo dekorasyonlarını örnek almak için size ilham verecek modern banyo dekorasyonlarını bilen ve güncel banyo trendlerini takip eden mimarlarımız sizin için en uygun projeyi oluşturacaklardır.
Tuğra Grup Yapı Resmi Web Sayfasıdır. tuğra Grup Yapı Seramiksan Ana Bayisidir.
Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2018 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.