TUĞRA GRUP YAPI
Hakkımızda
Kurulduğu günden beri Trabzon ili ve Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yapı ve inşaat sektöründe hizmet veren firmamız yenilikçi anlayışı ile sürekli kendini geliştirerek hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Yapı sektörüne kaliteli malzeme sunmak ve değer katmak için en son çıkan uygulama ve ürünleri takip ederek sürekli kendimizi yeniliyoruz. 

2011 Yılında kurularak yapı sektöründe Seramiksan markası ile faaliyetlerimize başladık. Edindiğimiz tecrübelerle müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ürün yelpazemizi genişleterek hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektörde kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile taahhüt işleri yüklendiğimiz gibi tadilat hizmetlerini da anahtar teslim sağlamaktayız. 

Gelişen teknoloji ile yapı sektöründeki malzeme çeşitliliği artmasına rağmen Tuğra Grup Yapı olarak seramik, cam mozaik, banyo dolabı, duşakabin ve küvet, vitrifiye, bataryalar, laminat parke, endüstriyel yapıştırıcılar ve bahçe mobilyaları ürün guruplarında geniş stoğumuz bulunmaktadır. 

Müşterilerimizin her türlü ihtiyacına uygun geniş ürün stokumuzla hayallerindeki mutfak, banyo ve yaşanabilir alanları imal ediyoruz. Konut sektörünün yanında gelişen teknoloji ve ürün çeşitliliği ile iş yeri tasarımında da seramik önem arz etmektedir.

Müşterilerimize kaliteli ürün tedariği sağladığımız gibi banyo ve mutfak tasarımından malzeme tedariği ve uygulamasına kadar kaliteli işçilikle hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için her zaman, ilk günkü heyecanımız ile yılların deneyimini bir araya getiriyoruz. TUĞRA GRUP YAPI bu inancı, hayali ve heyecanı paylaşan bir ekiple geliştirdi.

Misyonumuz

Misyonumuz Yüksek kalite ile üretilmiş Seramiksan, Newarc, Artema , Isvea gibi çözüm ortağı olduğumuz markaların ürünleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çözüm üreterek güler yüzlü ve anlayışlı servis ve hizmet sağlamaktır. Halkımıza daha uygun ve kaliteli hizmet verebilmek için sürekli stoklarını yenileyen ve ürün çeşitliliğini moda tasarımlara göre belirleyen bir kurumuz. Bu şekilde hizmet vererek hem müşterilerimizi memnun etmek  ve inşaat sektöründe bölgemizde modayı ve tasarım konseptlerini belirleyen bir kurum olmayı amaçlamaktayız.

 

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için her zaman, ilk günkü heyecanımız ile yılların deneyimini bir araya getiriyoruz. Kaliteli ürünleri uygun fiyata yüksek stok kapasitesi ile sunmak için inşaat sektöründe yapı malzemeleri ve yapı kimyasalları alanında adından söz ettiren bir marka kurum haline gelmeyi amaçlıyoruz.
Tuğra Grup Yapı Resmi Web Sayfasıdır. tuğra Grup Yapı Seramiksan Ana Bayisidir.
Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2018 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.